Xiaomi поставила рекорд в 10 000 000 телевізорів за 6 років

Зараз на головній

Сьогодні, 30 грудня 2019 року, компанія Xiaomi повідомила про рекордні продажі своїх телевізорів на території Китаю. Виробник офіційно підтвердив, що Xiaomi вдалося взяти раніше встановлену планку в 10 мільйонів телевізорів.
Схожі повідомлення про 10 млн реалізованих телевізорів проскакували і раніше, але на той момент виникла плутанина через некоректний переклад. Фактично до цього Xiaomi лише говорила про свій намір продати понад 10 млн телевізорів за рік, а тільки сьогодні виробник підтвердив, що йому це вдалося.
Xiaomi TV
Компанія Xiaomi вийшла на ринок телевізорів в травні 2013 року. Керівництво компанії заявило, що компанія рада досягненню рубежу в 10 мільйонів телевізорів, які вдалося продати на китайському ринку незадовго до закінчення 2019 року. Чи Сяошуай (Li Xiaoshuang), генеральний директор телевізійного відділу Xiaomi, який повідомив про це на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo, додав, що показники продажів стабільні і в наступному році у Xiaomi є шанс встановити новий рекорд.
Я хотів оголосити про це пізніше, але переповнений емоціями. Продажі Xiaomi TV вже перевищили 10 мільйонів одиниць на китайському ринку в 2019 році. Це нова віха в історії китайського ринку телевізорів.
Чи Сяошуай

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей