Новини

Vodafone пропонує клієнтам рекордну суму в борг

Майже всі українські оператори мають опцію, що дозволяє екстрено отримати гроші в борг, якщо поповнити рахунок нема ніякої можливості. Існує така опція і у компанії Vodafone, хоча є одна проблема — аж до недавнього часу користуватися нею могли лише абоненти передоплати. Тільки нещодавно з’явилася пропозиція для тих абонентів, які знаходяться на контрактних тарифах.


Послуга «Обіцяний платіж»

“Обіцяний платіж” — послуга, яка дозволяє отримати на ваш мобільний рахунок двісті гривень у борг. Вони будуть списані або після поповнення рахунку на відповідну сумму, або через два тижні. Разом з нею списується двадцять гривень — плата за користування послугою.
Для того, щоб підключити послугу, відправте повідомлення на безкоштовний номер 810, або введіть комбінацію *810*100 # і клавіша виклику. Для успішного підключення потрібно відповідати певним вимогам:

  • Ви маєте бути абонентом контрактної форми обслуговування. Тариф може бути будь-яким.
  • Ваш номер повинен бути активним, або заблокованим нещодавно через негативний баланс, але із заборгованністю не більше, ніж три тисячі гривень. Зверніть увагу, що в тому випадку, якщо у вас на рахунку заборгованість вища, ніж двісті гривень, він не буде розблокований.
  • На жодному номері, який підключений до вашого особистого рахунку, не має бути активної послуги “Обіцяний платіж”. Якщо вона є, спочатку погасіть стару заборгованість, перш ніж брати нову позику.

Стан послуги після того, як вона підключена, перевіряється за допомогою комбінації *810*0# і клавіша виклику, або ж за допомогою безкоштовного СМС на номер 811. Відповідь прийде вам у СМС-повідомленні.

Vodafone

Переваги “Обіцяного платежу”

[adsforwp id=”10622″]

“Обіцяний платіж” — прекрасний подарунок для абонентів контрактної форми обслуговування. У порівнянні з “Грошима на замовлення”, аналогічною послугою у абонентів передоплати, вона має безліч переваг.

По-перше, сама сума, яку ви отримуєте на рахунок, більша — двісті гривень, а не двадцять. Також відсутні додаткові вимоги для абонентів, крім очевидних (якщо у вас заборгованість перевищує три тисячі, вам простіше купити нову сім-карту). Натомість абонентам передоплати для того, щоб позичити гроші у оператора, потрібно користуватися його послугами щонайменше три місяці і витратити в поточному місяці не менше, ніж двадцять гривень, на зв’язок.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button