Новини

iPhone 12 Pro, з 6 модулями камери, поб’є всі рекорди продаж

Відразу ж після презентації лінійки флагманських смартфонів iPhone 11 поповзли чутки про наступне покоління iPhone 11, яке повинні представити тільки у вересні наступного року.

Наступні зображення були опубліковані дизайнером Хасаном Каймаком (Hasan Kaymak) на своїй сторінці в сервісі YouTube. На рендері та у відеоролику нам показують ймовірну тривимірну модель iPhone 12 Pro.

iPhone 12 Pro

Дизайнер припустив, що в основній камері смартфона будуть використовуватися не три і не чотири, а відразу шість датчиків зображення. Характеристики кожного модуля не уточнюються. Проте нескладно припустити, що мова йде про основний модуль, ширококутну камеру, телеоб’єктивів, макрокамеру, часопролітну камеру ToF і додатковий модуль.

iPhone 12

Перші чутки про iPhone 12 свідчать про те, що в лінійці може бути до чотирьох різних моделей з екранами діагоналлю 6,7, 6,1 і 5,4 дюйма. Також вважається, що всі вони будуть підтримувати мережі 5G, з огляду на зростаючий інтерес до цієї технології.

Сама компанія Apple з оптимізмом оцінює продажі майбутнього iPhone 12. Передбачається, що в 2020 році буде продано більше 100 мільйонів пристроїв. Це на 20% більше в порівнянні із загальним обсягом продажів iPhone 11.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button