Новини

Київстар під Новий рік безкоштовно міняє старі смартфони

Обговорення
Київстар обмін

На Заході і в інших цивілізованих країнах широко поширений «trade-in». Це слово, яке найпростіше перевести звичайним «обмін», означає саме те, що ви міняєте свою стару техніку на нову. До Нового 2020 року трейд-ін запустили і в Україні, причому відразу кілька великих компаній. Серед них – Київстар, чия акція спеціалізується, звичайно, на смартфонах.


Основні умови для обміну

Акція поширюється на старі смартфони, які, тим не менш, повинні відповідати ряду очевидних вимог. Будь-який мотлох не можна обміняти з доплатою. Вимоги Київстару до смартфонам такі:

  • Вони повинні бути не старше шести років. Кнопкова «нокіа» з того самого 2007 нікому вже не потрібна, крім колекціонерів.
  • Телефони повинні бути робочими і справно виконувати основні функції.
  • Телефон не повинен бути заблокований.
  • Телефон не повинен бути підробкою.
  • Телефон не повинен значитися в списку вкрадених.
  • На телефоні не повинно бути слідів серйозних ушкоджень.

[adsforwp id=”10622″]

Почніть обмін з офіційного сайту компанії Київстар, в розділі, присвяченому акціям. Знайдіть розділ «Київстар Обмін». Виберіть модель вашого старого телефону зі списку. Сервіс вкаже його приблизну ціну. Там же ви можете прицінитися до нового смартфону. Його вартість можна подивитися там же. Якщо ваш старий смартфон оцінений в чотири тисячі, а новий коштує шість, то ви зможете обміняти старий апарат на новий, доплативши всього дві тисячі гривень.

Київстар обмін

Як проходить процес обміну

Відвідайте найближчий офіційний магазин компанії Київстар. Обов’язково візьміть з собою паспорт та ідентифікаційний код. Вони знадобляться вам для того, щоб підписати договір обміну.

[adsforwp id=”10622″]

Технічні експерти компанії проведуть остаточну оцінку вашого старого смартфона. Очевидно, що різні дрібні пошкодження, наприклад, подряпини і сколи, знижують його вартість. Можна і підвищити ціну. Для цього візьміть до телефону зарядний пристрій, навушники, коробку і інші можливі комплектуючі.

Після цього ви можете вибрати собі свій новий смартфон і обміняти його на старий з доплатою, підписавши договір обміну. Всі нові телефони від Київстар підтримують 4G і будуть готові до 5G, коли її введуть і в нашій країні. Існує можливість як внести доплату відразу, так і оформити її в розстрочку, в тому числі без першого платежу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Півтора десятка смартфонів Huawei отримали Android 10

В минуле

Новинка від HomTom отримала Android 10 і швидку зарядку з цінником до 100 $

В майбутнє

Також буде цікаво