Новини

Нові флагмани від Huawei: “плюс” Android 10, “мінус” Google-сервіси

Обговорення
Huawei P40 Pro

Флагманський Huawei Mate 30 Pro був випущений всього три місяці тому, але компанія вже вибрала час для презентації свого наступного флагмана – P40 Pro. За словами генерального директора групи споживачів Huawei Річарда Ю (Richard Yu), P40 і P40 Pro будуть представлені на заході в Парижі у кінці березня.


Генеральний директор групи споживачів Huawei Річард Ю

Генеральний директор групи споживачів Huawei Річард Ю

Важливою особливістю новинок стане відсутність Google-сервісів, незважаючи на використання Android 10 в якості операційної системи. Крім того, Річард Ю пообіцяв «небачений раніше дизайн», а також просунуту якість фотографій, одержуваних за допомогою камери. До інших цікавих характеристикам варто віднести інформацію, що з’явилася недавно, про застосування інноваційних графенових акумуляторів в серії P40, ємність яких складе 5500 мАг при менших на третину розмірах відносно звичних літієвих аналогів.

Для довідки

Графенові акумулятори для мобільних пристроїв виготовляють на основі графена, ємність якого на 45% вище, ніж у літій-полімерних аналогів, при цьому заряджається він у п’ять разів швидше. Так, батарея мобільного телефону на їх основі повністю заряджається за 12 хвилин, тоді як найсучаснішим існуючим акумуляторам в масовому виробництві потрібна не менше години.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung програмно оновив камеру свого ключового смартфона

В минуле

2000 співробітників Xiaomi працюватимуть над Big Data та штучним інтелектом

В майбутнє

Також буде цікаво