Новини

Samsung програмно оновив камеру свого ключового смартфона

Обговорення
Samsung Galaxy A50

Samsung випустила нове оновлення прошивки для одного з ключових смартфонів в 2019 році – Galaxy A50Розмір апдейта A505FDDU3ASL5 склав 640 МБ. Ключовою зміною стало підвищення якостя знімків, зроблених на потрійну камеру пристрою. 


Також збільшена стабільність роботи програми камери, застосований грудневий патч безпеки та інші правки, спрямовані на підвищення стабільності й продуктивності системи.

Samsung підтягла камеру Galaxy A50 в новому оновленні

Samsung підтягла камеру Galaxy A50 в новому оновленні

Відзначимо, Galaxy A50 увійшов до списку смартфонів Samsung, які отримають Android 10 з One UI 2. Відповідно до опублікованого графіку, великий апдейт буде готовий до квітня. 

Сам апарат вже отримав спадкоємця в особі Galaxy A51, продажі якого в Україні можуть стартувати вже в найближчі кілька тижнів. Смартфон буде працювати на базі Exynos 9611 в декількох варіаціях: на 4 і 6 ГБ оперативної, а також на 64 і 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Крім того, новинка підтримує microSD карти, обсяг яких може досягати 512 ГБ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Redmi 9 и Redmi Note 9 – лучшие бюджетники на рынке

В минуле

Нові флагмани від Huawei: “плюс” Android 10, “мінус” Google-сервіси

В майбутнє

Також буде цікаво