Новини

iPhone SE 2 отримає гнучкі антени для поліпшеного прийому сигналу

Обговорення
iPhone SE 2

У дослідницькій замітці TF International Securities аналітик Apple Мінг-Чі Куо стверджує, що iPhone SE 2 буде обладнаний рідкокристалічною полімерною антеною для поліпшеної бездротової передачі даних.


Хоча в звіті прямо не говориться про те, якою новою антенною технологією буде оснащений новий «яблучний» смартфон, проте він натякає на антену на основі LCP. Повідомляється, що сторонній виробник антен для iPhone SE 2 почне поставки на початку 2020 року.

З чуток, нова антена забезпечує посилення до 5,1 децибела і може поміститися на гнучкій підкладці, для зручного розміщення всередині корпусу.

Офіційний дебют iPhone SE 2 очікується в першому кварталі наступного року. Згідно з наявною інформацією, гаджет буде оснащений SoC Apple A13, 3 ГБ основний пам’яті, 64/128 ГБ вбудованої пам’яті, а також отримає підтримку 5G-мереж. Імовірно, вартість iPhone SE 2 складе від $ 399.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Android 11: що нового принесе нова ОС від Google

В минуле

Google Pixel 4 продаються разом з пластівцями для сніданку

В майбутнє

Також буде цікаво