Новини

Складено рейтинг найдорожчих телефонів у світі

Обговорення

Китайська платформа електронної комерції Jingdong (JD.com) склала список з 10 мобільних телефонів, які через свою ціни не може дозволити собі більшість користувачів.


Очолює список телефон Vertu Signature Cobra Limited Edition, який був випущений в травні 2017 року, а його доставка покупцям здійснювалася на вертольоті. Смартфон коштує понад 350 тис. доларів. Цікаво, чи будуть розпродані запаси, адже два з половиною роки по тому він все ще є в асортименті магазину.

Друге місце дісталося ще одному телефону Vertu під назвою Vertu Aster P (на фото), який був випущений в жовтні 2018 року. Позолочена версія пропонується на JD.com за 31 тис. доларів.

Третє місце займає новий складаний смартфон Huawei Mate X 5G, рекомендована роздрібна ціна якого становить 2400 доларів, однак через дефіцит в деяких випадках ціна на смартфон піднімається до 10 тис. доларів. Хоча на даний момент смартфона все одно немає в наявності.

Наддорогі телефони

Інші місця розподілилися наступним чином:

Найбільш доступна модель в списку вартує близько 1400 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стали відомі технічні відмінності між новинками OnePlus 8 , 8 Pro і 8 Lite

В минуле

Xiaomi поступиться лідерством смартфонам компанії BBK Group

В майбутнє

Також буде цікаво