Новини

Найбільш популярний YouTube-блогер вирішив закрити свій канал

Шведський блогер Фелікс Чельберг (Felix Arvid Ulf Kjellberg), відомий під ніком PewDiePie, є творцем однойменного каналу в YouTube, якому в серпні цього року вдалося подолати позначку в 100 мільйонів підписників.


Одна з найяскравіших зірок YouTube оголосила про припинення своєї діяльності. Якщо говорити точніше, то Фелікс Чельберг заявив, що він збирається відпочити від YouTube, починаючи з 2020 року (канал був заснований в квітні 2010). Ніяких тимчасових рамок блогер не озвучив, заявивши, що більш докладне пояснення цього він опублікує пізніше. Однак у своєму зверненні він дав прямо зрозуміти, що просто вигорів, займаючись цією справою протягом майже 10 років.

«Я відчуваю себе дуже втомленим»

– сказав він.

Роблячи свою заяву, PewDiePie використав в якості теми обговорення нові правила YouTube, пов’язані з відеороликами, які містять погрози, образи і переслідування будь-кого. Блогер додав, що хотів би подумати про щось, окрім YouTube, «вперше за 10 років».

Автори контенту в YouTube змушені постійно випускати нові цікаві відеоролики, щоб не допустити витоку глядачів, в зв’язку з чим про відпочинок мова часто не йде. Однак у PewDiePie зараз понад 100 млн. осіб в підписниках і він може собі це дозволити. Питання в тому, чи повернеться він в YouTube або, як і багато блогерів з каналами-мільйонниками, просто піде в історію.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button