Новини

Оновлення Google Chrome “зламало” мільйони смартфонів

Chrome 79 для Android був випущений минулого тижня, отримавши оновлений захист від фішингу та можливість зміни порядку закладок. Однак дуже серйозна проблема WebView, яку постраждалі назвали справжньою катастрофою, зачіпає сторонні додатки Android і призводить до втрати користувацьких даних.


Android WebView – це системний компонент на базі Chrome, який дозволяє додаткам Android відображати веб-контент. Цей компонент попередньо встановлено на вашому пристрої і він повинен постійно оновлюватися, щоб гарантувати наявність останніх оновлень безпеки та відсутність важливих помилок.

Вранці в п’ятницю відразу після установки нової версії WebView було виявлено втрату користувацьких даних. Розробники та користувачі звернулися в систему стеження за вадами Chromium і описали інцидент як «катастрофу» і «серйозну проблему».

Для рядових користувачів це виглядало так, як ніби додаток повністю скидає всі дані і завантажується в перший раз. Сюди входять і збережені дані, наприклад, прогрес в іграх. Більшість в цьому випадку буде звинувачувати розробників, однак проблема була викликана зовсім не ними.

Розробники з Google відповіли на скарги в суботу вранці і призупинили поширення оновлень для Chrome і WebView, проте до того моменту нові версії було встановлено на 50% сумісних пристроїв. В даний момент Google зробила завдання пріоритетною і працює над вирішенням проблеми. Свіжа версія оновлення повинна вийти протягом тижня.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button