Новини

Менше 2-х гривен в день: Vodafone запустив новий тариф

Від вартості будь-яких послуг, які надають оператори зв’язку, безпосередньо залежить, скільки людей захочуть їх використати на постійній основі. Керуючись таким станом справ компанія Vodafone, один з учасників «великої трійки», вирішила запустити найкращий тарифний план, обходиться який менш ніж в 2 гривні на день. Потрібно відразу ж зазначити, що це не тимчасова акція, а постійна пропозиція, якою всі бажаючі можуть скористатися без зайвих складнощів і обмежень. Простіше кажучи, в майбутньому платити за тариф більше не доведеться, принаймні до тих пір, поки оператор зв’язку зробить його архівним і не зважиться на те, щоб поміняти умови обслуговування. Запущений тариф містить в собі цілі пакети різних можливостей.


Розпоряджатися цими самими пакетами можна на будь-які цілі і потреби без зайвих складнощів, тобто вони працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, де у стільникового оператора Vodafone є своя фірмова зона покриття в мережах 2G, 3G і 4G LTE, тобто всіх трьох поколінь. В рамках тарифу абонентові щомісяця надають 150 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, повний безліміт на будь-які номери всередині мережі телекомунікаційної компанії Vodafone, а також 30 хвилин розмов закордон.

Vodafone

Ще одна приємна особливість запущеного тарифу – пакет з 500 Мб мобільного інтернету на максимальній можливій швидкості до 300 Мбіт / с. Витрачати цей самий трафік можна на будь-які цілі і потреби, тобто в цьому плані абонента абсолютно ніяк не обмежують, а це дозволяє розпоряджатися всіма наданими можливостями на свій власний розсуд без обмежень і зайвих складнощів. Так, можна завантажувати торренти, роздавати доступ до мережі на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB, а також, крім того, здійснювати масу інших дій, в тому числі оновлювати додатки і відвідувати веб-сайти. Ніяких обмежень при цьому абсолютно точно не виникне, а це звичайно ж великий плюс. Але не поспішайте засмучуватися такій малій кількості інтернету, в пакет включено безкоштовний Меседжінг (текст та картинки) на Viber, WhatsApp, Skype, Telegram.

Все це пропонує українцям тариф «Vodafone Family», який обходиться в 45 гривень на місяць, тобто менше двох гривень в день.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

  1. Только звонил оператору водафон.Ваша инфа=полная лажа.Нет такого, что бы любой мог воспользоваться этим тарифон, и перейти на него тоже невозможно. Так что лучше проверяйте информацию, прежде чем писать

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button