Sony PlayStation 5 Pro вперше показали на фото: дата виходу

Треба прочитати

У вересні 2019 японський журналіст Дзендзі Нішікава (Zenji Nishikawa) повідомив, що одночасно з PlayStation 5 буде анонсована ігрова консоль PlayStation 5 Pro.


Він отримав цю інформацію під час конференції розробників комп’ютерних ігор. Однак поки що немає ніяких доказів того, що ця ігрова приставка буде представлена ​​одночасно з PlayStation 5.

У недавньому інтерв’ю GameInformer Масаясу Іто (Masayasu Ito), виконавчий віце-президент Sony Interactive Entertainment, натякнув на те, що Sony PlayStation 5 Pro дійсно знаходиться в стадії розробки. Однак навряд чи вона буде випущена одночасно з PS5.

Sony PlayStation 5 Pro

Ресурс Letsgodigital опублікував перший рендер PlayStation 5 Pro, на якому консоль дуже нагадує комплект розробників (девкіт) PlayStation 5 Pro.

Імовірно, PlayStation 5 Pro отримає чорний корпус, який незначно відрізняється від сірого корпусу PlayStation 5.

Джерело вважає, що PlayStation 5 Pro буде випущена тільки в 2023 році. Якщо це так, то до виходу її дизайн може сильно змінитися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей