Новини

Sony PlayStation 5 Pro вперше показали на фото: дата виходу

Обговорення
Sony PlayStation 5

У вересні 2019 японський журналіст Дзендзі Нішікава (Zenji Nishikawa) повідомив, що одночасно з PlayStation 5 буде анонсована ігрова консоль PlayStation 5 Pro.


Він отримав цю інформацію під час конференції розробників комп’ютерних ігор. Однак поки що немає ніяких доказів того, що ця ігрова приставка буде представлена ​​одночасно з PlayStation 5.

У недавньому інтерв’ю GameInformer Масаясу Іто (Masayasu Ito), виконавчий віце-президент Sony Interactive Entertainment, натякнув на те, що Sony PlayStation 5 Pro дійсно знаходиться в стадії розробки. Однак навряд чи вона буде випущена одночасно з PS5.

Sony PlayStation 5 Pro

Ресурс Letsgodigital опублікував перший рендер PlayStation 5 Pro, на якому консоль дуже нагадує комплект розробників (девкіт) PlayStation 5 Pro.

Імовірно, PlayStation 5 Pro отримає чорний корпус, який незначно відрізняється від сірого корпусу PlayStation 5.

Джерело вважає, що PlayStation 5 Pro буде випущена тільки в 2023 році. Якщо це так, то до виходу її дизайн може сильно змінитися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україні можна буде отримати довідку через Viber

В минуле

Бюджетний iPhone 9 вперше з’явився на зображеннях

В майбутнє

Також буде цікаво