Новини

Redmi 8 програв попереднику у продуктивності

Деякий час назад бренд Redmi представив смартфони Redmi 8A і Redmi 8, які отримали SoC Snapdragon 439. І все б нічого, тільки ось, якщо Redmi 7A теж був заснований на цій же платформі, то Redmi 7 має більш продуктивної SoC Snapdragon 632, і було зовсім незрозуміло, навіщо компанія вирішила зробити новий смартфон повільніше старого.


Нещодавно віце-президент Redmi пояснив це рішення тим, що Snapdragon 439 проводиться по більш тонкому техпроцесу, але при цьому не поступається … Snapdragon 625 в AnTuTu. Навіщо було порівнювати з цією платформою, незрозуміло, адже в Redmi 7 стоїть інша.

Як би там не було, тепер у нас є можливість оцінити, чи дійсно таке рішення Redmi було правильним. Експерти роздобули Redmi 8 і Redmi 7 і порівняло їх, оцінивши швидкість запуску ігор.

Як можна бачити, в більшості випадків швидше стара модель. Причому деколи додаток відкривається на Redmi 7 трохи пізніше, але в підсумку добирається до моменту старту гри швидше. На жаль, в додатках смартфони не порівнював, але навряд чи там би ситуація була іншою.

Що стосується техпроцесу, не варто забувати, що у Redmi 8 набагато більший акумулятор (5000 проти 4000 мА · год), так що перехід на більш економічну, але більш повільну в цілому платформу навряд чи був хорошим рішенням.

Саме цікаве те, що в тому ж своєму повідомленні віце-президент Redmi написав, що ті, кому важлива продуктивність, можуть купити Redmi 7. Тобто сама Redmi фактично пропонує купити старіший смартфон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button