Новини

Redmi 8 отримав слабкий процессор через самих користувачів

Недавно представлений смартфон Redmi 8 отримав ряд удосконалень у порівнянні з попередником, але його процесор виявився менш продуктивним, ніж у торішньої моделі. Причини такого вибору при складанні конфігурації гаджета користувачам пояснив віце-президент Xiaomi.

Новинка отримала процесор Snapdragon 439, а не Snapdragon 632, як попередня модель лінійки. За словами Лю Вейбіна, приводом для установки такого CPU стало попереднє опитування користувачів. Компанія поцікавилася, які функції, на їхню думку, найбільш важливі для нового смартфона. Як виявилося, більшість респондентів проголосувало за тривалий час автономної роботи і якість збірки.

Redmi 8

В результаті Redmi 8 оснастили ємним акумулятором на 5000 мАг, зарядити який при використанні 18-ватної зарядки можна за дві години. Для оптимізації швидкодії виробник виключив з лінійки версії з 2 ГБ оперативної пам’яті і додав підтримку технології Mi Turbo 2.0. За заявою компанії, швидкодія системи на Redmi 8 через 24 місяці роботи знизиться тільки на 35%.

Redmi стверджує, що продуктивність Snapdragon 439 практично ідентична моделі Snapdragon 625. Глава бренду заявив, що користувачі отримають однакову продуктивність в обох випадках. Він також зазначив, що користувачі, яким потрібна велика продуктивність, можуть придбати Redmi 7 або Redmi Note 8 з процесором Snapdragon 665, а для любителів довгої автономної роботи підійдуть Redmi 8A або Redmi 8.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button