Новини

На Android безкоштовно вийшов додаток камери з вбудованим фотошопом

Обговорення
Photoshop Camera

Через місяць після анонсу компанія Adobe почала тестування нової програми Photoshop Camera. Вона позиціонується як камера з вбудованим «фотошопом» і дозволяє в один дотик отримати знімки, які ніби пройшли професійну обробку в графічному редакторі. 


Photoshop Camera пропонує величезну кількість вбудованих і завантажуваних ефектів і фільтрів для обробки знімків. За їх застосування відповідає спеціально навчена нейронна мережа. Штучний інтелект вміє також самостійно визначати об’єкти в кадрі і пропонувати відповідні ефекти до кожної конкретної сцени. 

Поки що далеко не всі фільтри і ефекти працюють коректно. Особливо поліпшення вимагає точність визначення країв об’єктів. Втім, навіть зараз додаток дозволяє отримати незвичайні кадри.

Photoshop Camera Photoshop Camera

Photoshop Camera поки що перебуває на стадії тестування, тому працює не ідеально навіть на флагманських пристроях, пригальмовуючи і сильно нагріваючи їх. Список офіційно підтримуваних пристроїв поки що вельми скромний: 

  • Google Pixel3 / XL
  • Google Pixel4 / XL
  • Samsung Galaxy S9 / S9 +
  • Samsung Galaxy S10 / S10 +
  • Samsung Galaxy Note9
  • Samsung Galaxy Note10 / 10+

Втім, всі бажаючі можуть спробувати завантажити APK-файл і оцінити роботу додатка на своєму смартфоні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone SE 2 Plus – преміальний смартфон без жодного отвору

В минуле

Samsung Galaxy A71: безрамковий красень позує на рендері

В майбутнє

Також буде цікаво