Новини

Oppo планує першою випустити смартфони на Snapdragon 865 та 765G

На щорічному саміті Qualcomm Snapdragon Tech компанія OPPO оголосила про те, що стане однією з перших компаній, яка здійснить запуск свого флагманського смартфону з підтримкою 5G на базі мобільної платформи Qualcomm® Snapdragon™ 865, у першому кварталі 2020 року. Також компанія повідомила про те, що новинка Reno3 Pro, що з’явиться вже цього місяця, отримає процесор нового покоління Snapdragon 765G від Qualcomm Technologies, підтримуватиме 5G-зв’язок і стане першим дворежимним смартфоном бренду з 5G.


Компанія OPPO завжди прагнула розвивати та популяризувати смартфони з підтримкою 5G. У травні у Швейцарії відбувся офіційний запуск Reno 5G, який став першим комерційним 5G-смартфоном в Європі. Трохи згодом запуск цієї моделі відбувся в Австралії, Великій Британії та Італії. Завдяки Reno 5G у червні цього року OPPO, Qualcomm Technologies та Ericsson отримали спільну нагороду за «Кращий розвиток 5G-мережі в Європі».

Oppo

У 2018 році OPPO запустила свій флагманський смартфон Find X на базі процесора Snapdragon 845. Пристрій, який приніс OPPO великий успіх на європейському ринку, гарантує користувачам максимальне задоволення від ігор завдяки новаторському дизайну та передовим можливостям для розваг і зв’язку. У 2019 році OPPO представила модель Reno 10 з 10-кратним гібридним зумом на базі Snapdragon 855 та модель Reno Ace на базі Snapdragon 855+. Обидва гаджети стали хітами продажів завдяки своїм унікальним можливостям фото- і відеозйомки, а також геймерським можливостям відповідно.

OPPO продовжує інвестувати в 5G-технології, дослідження та розробку інноваційної продукції. Разом із Qualcomm Technologies та іншими партнерами OPPO вивчає і розкриває переваги 5G та нові можливості для користувачів в усьому світі.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button