Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив тариф з унікальними умовами

Чим більш привабливі умови обслуговування пропонує будь-який тарифний план, тим більш широке коло людей захоче почати їх використовувати на постійній основі. У всьому цьому немає абсолютно нічого дивного, адже платити мінімальну суму грошей і отримувати взамін максимум можливостей хочуть всі. Саме на це і зробив ставку новий стільниковий оператор, який запустив в Україні вкрай привабливий тарифний план, який містить в собі певні набори можливостей, а витрачати такі можна на будь-які цілі та потреби без будь-яких складнощів і обмежень.


Унікальна пропозиція

В рамках нового тарифного плану клієнт стільникового оператора отримує певні пакети можливостей, якими він має право розпоряджатися на свій розсуд. Так, тариф містить у собі 8 ГБ мобільного інтернету на максимальній можливій швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати така здатна величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Такої швидкості точно виявиться достатньо для будь-яких потреб, тому ніяких проблем з цим гарантовано не виникне. Крім іншого, тариф містить у собі 50 SMS повідомлень, відправляти які можливо на будь-які українські номери. Не обійшлося і без пакету, що складається з 30 хвилин розмов на будь-які мобільні мережі світу.

оператор

Крім усього іншого, новий тариф здатний похвалитися 650 хвилинами розмов на будь-які мобільні оператори України, а також повним безлімітом всередині мережі, як в Україні так і в мережах партнерів бренду.

Все це запропонував українцям оператор зв’язку Lycamobile, який вже надає свої послуги в більш ніж 23 країнах світу, в рамках тарифного плану “Все в одному S”, який можна підключити усього за 50 гривень на місяць, а не на 4 тижні, як у більшості великих операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Ви хоть читаєте те,що пишете? Не запустиЛ, а запустив або впровадив. Спеціально зайшов на офіційну сторінку Лайки і прочитав,що тарифний план “Все в одному S” коштує 50грн., а не 30грн.,як Ви пишите(( Чи Ви знаєте якийсь хитрий спосіб як підключитися за 30? То напишіть Щоб всі прочитали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button