Новини

Vodafone запустив унікальну послугу, про яку мріяли абоненти

Одним з найбільш великих і відомих стільникових операторів в Україні є Vodafone, який з кожним днем стає все більш поширеним. Дана компанія телекомунікаційного виду дозволяє здійснювати голосові дзвінки, відправляти текстові повідомлення SMS і звичайно ж використовувати мобільний інтернет. Робити все це можна без зайвих складнощів практично у всіх населених пунктах України, де у неї є своє фірмове покриття в мережах 2G, 3G і 4G LTE. За рахунок такого усі абоненти можуть завжди залишатися на зв’язку. Тепер робити це можна з підвищеним комфортом, тому що виявилася запущена нова послуга, про яку всі мріяли, і далеко не один рік.


Що саме унікального?

Стільниковий оператор Vodafone постарався зробити все можливе для того, щоб зацікавити як можна більш широке коло українців. Заради цього телекомунікаційна компанія запустила нову послугу, адже від загальної чисельності її абонентів безпосередньо залежить максимальний прибуток у довгостроковій перспективі. Відтепер всі жителі України можуть підключити собі, а потім почати на постійній основі використовувати послугу під назвою “Багато розмов”, в рамках якої можна отримати до 1500 хвилин дзвінків на всі мережі по Україні.

Vodafone

Як працює нова послуга

Свої пакетні хвилини, доступні в тому чи іншому тарифі, тепер абоненти можуть обміняти на 1500 або 700 хвилин для дзвінків на всіх українських мобільних операторів. Послугу “Багато розмов” можна підключити в точках продажів Vodafone, або на сайті компанії.

Для обміну щомісячного пакета хвилин від Vodafone необхідно набрати на своєму мобільному комбінацію *715#. Вартість послуги становить 25 грн. Саме цю суму потрібно буде платити щомісяця після підключення послуги.

Сервіс “Багато розмов” створений для того, щоб розширити можливості для спілкування українців з близькими, колегами, друзями незалежно від того, тарифами якого мобільного оператора вони користуються.

Наприклад, користувачі тарифних планів Family і SuperNet Start зможуть обміняти свої пакети на 700 хвилин на місяць для спілкування по Україні, а клієнти тарифів SuperNet Pro і SuperNet Unlim – на 1500 хвилин для дзвінків на будь-яку мережу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

  1. Ааааафігітєльна послуга!!!!! Купа реклами для того, щоб припудрити мізки збільшенням вартості нібито “снохсшибатєльной” новинки, ЯКА НОВИНКОЮ І НЕ Є!!!! Лохи, ау! Ви ще не вивелися з Украіни!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button