Новини

Вийшла надшвидка версія Windows 10

Вже більше тридцяти років компанія Microsoft є практично повним монополістом у сфері операційних систем для персональних комп’ютерів. За цей час у неї були як успіхи, так і поразки, але мова зараз не про це. На даний момент актуальною є Windows 10 – досить успішна операційна система, яка в стабільному вигляді була випущена в 2015 році. Проте, не дивлячись на плюси, є у десятої «вінди» і недоліки. Один з них – швидкодія. Вона досить мала навіть у порівнянні з не дуже вдалою Windows 8.1


Робота над помилками

За чотири з половиною роки існування Windows 10 виходило безліч оновлень. Вони додавали нові функціональні можливості, покращували зовнішній вигляд, робили роботу системи більш стабільною і захищеною. Але проблема швидкодії все одно залишалася. Microsoft неодноразово заявляла, що вона покращиться – практично з кожним апдейтом. Щоразу це залишалося пустою обіцянкою. Користувачі не помічали ніяких поліпшень. Проте, зараз, в останній збірці системи перед виходом наступної Windows 11, проблема нарешті вирішена.

Кілька тижнів тому з’явилася збірка 19H2, яку можна завантажити з офіційного сайту Microsoft. Очікується, що протягом декількох тижнів, тобто до кінця року, її можна буде почати поширювати через центр поновлення Windows. Це означає, що максимальне число користувачів зможуть встановити нову збірку на свої девайси.

Windows 10

Експерти Microsoft запевняють, що 19Н2 показала величезний приріст швидкості в технічних випробуваннях. У ряді випадків – більш ніж в два рази в порівнянні з іншими збірками. Чи так це, покаже час, але поки що користувачі, що скачали дану збірку самостійно, не чекаючи, поки вона з’явиться у службі Windows Update, ніби задоволені.

Іронічно, що виправити вічну проблему десятої «Вінди» компанія Майкрософт змогла всього за кілька місяців до виходу нової операційної системи. Однак же, це вселяє певний оптимізм. Адже якщо напрацювання Windows 10 19Н2 використовують в Windows 11, то це означає, що нова ОС дійсно буде працювати набагато краще, ніж нинішня «десятка». По меньшій мірі, в цьому рекламщики Microsoft не збрехали простим користувачам – може бути, стримають і інші свої обіцянки, в тому числі про нову систему оновлень?

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button