Новини

Бюджетний Samsung Galaxy Note 10 Lite в дечому краще Note10

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Note 10+

Samsung працює відразу над двома лайтовими флагманами в кінцівці цього року. Так, зовсім недавно ми могли споглядати дизайн Galaxy S10 Lite з нотками Galaxy S11, а зараз те ж джерело, концептмейкер OnLeaks, показав, як буде виглядати Galaxy Note 10 Lite.


На жаль, рендери виконані в темних тонах, так що розглянути багато деталей не представляється можливим. Тим часом, автор підтверджує, що Galaxy Note 10 Lite отримає Фронталки в екрані по центру, квадратний блок камери з трьома сенсорами, стилус S Pen і, що найголовніше, аудіороз’єм 3,5 мм.

Samsung Galaxy Note10 Lite

Samsung Galaxy Note10 Lite

Нагадаємо, саме з Galaxy Note 10 компанія почала відмовлятися від аудіороз’єму в своїх смартфонах топ-класу. Той же OnLeaks впевнений, що не буде роз’єму 3,5 мм і в запланованих на лютий Galaxy S11. Що цікаво, за інформацією джерела, Galaxy Note 10 Lite в деяких регіонах буде доступний під ім’ям Galaxy A81 (по аналогії з Galaxy S10 Lite і Galaxy A91). Очевидно, саме розробкою в рамках цієї серії і пояснюється повернення аудіороз’єма в серію Galaxy Note. Цікавим бачиться і наявність стилуса в сімействі Galaxy A. Коли відбудеться презентація, все ще невідомо.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Oppo безкоштовно лагодитиме смартфони українців

В минуле

Смартфони на Android 9 отримали ексклюзив 10-ки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle