Новини

Redmi Note 8: відомі терміни появи смартфона в Україні

Обговорення
Redmi Note 8

Відповідаючи на питання користувачів китайської соціальної мережі Weibo про те, чи відбудеться анонс смартфона Redmi Note 8 одночасно з презентацією 70-дюймового телевізора Redmi, лідер Xiaomi Лей Цзунь (Lej Jun) відповів кількома смайликами, серед яких був піднятий вгору великий палець.


Незважаючи на те, що це не є офіційним підтвердження того, що Redmi Note 8 буде анонсований 29 серпня, в Мережі з’явився новий доказ цього припущення.

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8

Інсайдер під ніком Xiaomishka, який часто публікує достовірні відомості про новинки індустрії мобільних пристроїв, знайшов інформацію про те, що смартфон Redmi Note 8, який проходить під модельним номером M1908C3JG, вже готовий до виходу на світову арену, додавши, що продажі Redmi Note 8 на всіх основних ринках стартують вже у вересні цього року. Базуючись на тому, що практично всі попередні смартфони Xiaomi дебютували в Україні в першій хвилі, можна зробити практично стовідсотковий висновок, що Redmi Note 8 з’явиться на полицях українських магазинів вже у вересні цього року.

Таким чином, в анонс 29 серпня віриться все більше і більше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4 зараз можна отримати абсолютно безкоштовно

В минуле

Meizu 16s Pro: передня частина смартфону на живій світлині

В майбутнє

Також буде цікаво