Новини

Vivo iQOO 3 отримає Snapdragon 865 і підтримку 5G

Обговорення
Vivo NEX 3

Зараз у Vivo є дві флагманські лінійки смартфонів – iQOO і NEX. Найбільш дорогими є представники другої, а першу складають апарати з невисокою ціною і потужним залізом, зазвичай орієнтовані на геймерську аудиторію.


vivo_iqoo_pro

У минулому році вийшли перші п’ять смартфонів iQOO (звичайний, Pro, Neo, Neo 855 і Neo 855 Racing), і компанія не має наміру зупинятися. За даними, отриманими з бази даних IMEI, на підході Vivo iQOO 3. Таким чином, компанія не порушить традицію не випускати смартфон з номером 2.

Нагадаємо, в асортименті Vivo не було ні X2, ні Xplay2, ні NEX 2, ні V2, ні U2. Швидше за все, Vivo iQOO 3 надійде в продаж до кінця лютого, отримавши Snapdragon 865 і підтримку 5G. Чекаємо нових подробиць.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note 10 Lite позує на реальних фото

В минуле

Microsoft затягує випуск нової Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.