Новини

Vodafone офіційно проданий: що буде з абонентами

Розмови про продаж Vodafone йшли вже давно, і наш сайт навіть неодноразово публікував аналітику на тему того, чого очікувати простим абонентам. Сьогодні стало відомо, що угода офіційно завершена. Про це заявила азербайджанська компанія NEQSOL Holding, покупці одного з найбільших українських операторів.


Деталі угоди

Після того, як угода виявилася остаточно завершена, стало відомо кілька цікавих деталей. Так, тепер ми знаємо, що фінансування їй надав цілий ряд найбільших міжнародних холдингів, таких як J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. Сума склала, як ми повідомляли раніше, 734 мільйони доларів. Допомогу також здійснювали аудитори, юристи, консультанти з DLA Piper, PwC, Deloitte і Detecon.На яких умов гіганти фінансового ринку надали свою допомогу, поки невідомо.

Продаж українського Vodafone російська компанія МТС здійснила через Allegretto s.a.r.l, свою дочірню компанію. Все було зроблено з дозволу власників бренду – британської телекомунікаційної компанії Vodafone, яка є однією з найбільших в світі в своїй сфері.

Vodafone

Чого очікувати простим абонентам

Так чи інакше, у Vodafone в нашій країні їх майже двадцять мільйонів. Більше тільки у Київстар. У азербайджанського оператора Backcell їх три мільйони, тобто Гасанов збільшив число клієнтів майже у вісім разів.

Швидше за все, тарифи підвищуватися не будуть. Підвищення абонплати, як і скасування старих тарифних планів, зазвичай відлякує частину клієнтів. Втрачати їх для азербайджанців абсолютно нелогічно.

Чи не буде і перейменування оператора. Минулий ребрендинг, з МТС в Vodafone, стався через погіршення відносин між РФ і Україною, і обійшовся досить дорого. Зайві витрати Гасанову також ні до чого – навпаки, йому потрібно якомога швидше окупити покупку компанії і допомогу міжнародних експертів. Так що для пересічних українців все залишиться по-старому.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button