Новини

Київстар пропонує можливість не платити за телефон два місяці

Як правило, Київстар напередодні зимових свят робить подарунки для своїх абонентів. Не став він відмовлятися від своєї традиції і зараз. Абоненти будь-якої форми обслуговування, як контрактної, так і на умовах передплати, можуть до 20 січня 2020 року підключити унікальну послугу – новий тарифний план, не сплачуючи ні копійки протягом цілих двох місяців! Пропозиція діє для тих, хто отримав спеціальне індивідуальне повідомлення – очікується, що рано чи пізно воно прийде практично всім абонентам, які користуються послугами більше дев’яноста днів.


Як скористатися новорічною пропозицією

У зв’язку з розширенням кількості тарифних планів, Київстар пропонує вам перейти на той, який найкраще підходить саме вам. Зателефонуйте за коротким безкоштовним номером 477, або ж скористайтеся додатком «Мій Київстар», щоб дізнатися, який саме пакет послуг оператор підібрав спеціально для вас. Перейшовши на нього, ви отримаєте можливість безкоштовно користуватися ним протягом цілих двох місяців. Пропозиція дійсна для абонентів як контрактної, так і передплаченої форми обслуговування.

Київстар

Для абонентів, які вважають за краще передоплату, зараз існує чотири тарифу, вартість яких починається від 125 гривень в місяць. За цю суму ви можете отримати такі переваги, як:

  • Безліміт на соціальні мережі і месенджери
  • Безліміт на різні стрімінгові та музичні сервіси
  • Безліміт на онлайн-ігри
  • Повний безліміт на будь-які сайти.
  • Безлімітні дзвінки в мережі «Київстар»
  • Велика кількість хвилин на інших операторів.

Тим же, хто користується контрактними, бізнес-тарифами, Кіевсттар пропонує на вибір цілих шість Smart-тарифів, де розцінки починаються від 100 гривень в місяць. Без будь-якої додаткової плати ви можете отримати Mobile ID, до трьох сім-карт для одночасного користування послугами оператора на різних девайсах, і багато інших корисних речей.

Основна відмінність бізнес-тарифів від звичайних – це те, що вони пропонують більший рівень захищеності і кращий захист персональних даних. Проте, простим людям все одно більше підходять передплачені тарифи. До того ж, в їх рамках також можна отримати значне число переваг. Поспішайте спробувати нові тарифні плани прямо зараз – поки вони ще халявні!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

  1. Та яка там халява, це як сир в мишеловці! В мене поки-що найдешевший тариф за 35грн.

  2. А в мене 70 грн,а пропонують переходити на дорожчий, мені і цього вистачає, аби ще мережа хороша була то булоб добре, а то дозвонитися неможливо треба вийти
    з будинку на вулицю щоб знайти мережу, в таких випадках в кого жінки вагітні можуть і вдома народити,бо на швидку недозвонишся,а ще хочуть зробити щоб дзвонили через інтернет і заявки будуть реєструвати і де буде бликшк швидка то приїде,а може і прийдеться довго чекати.Хай спочатку чим піднімати тарифи зроблять зв’язок Київстар доступними і замінять ті плати які потрібно для якісного зв’язку, в БРОННИКИ Рівненського району стоїть вишка і вже давно там нічого неробили. Ав інших селах теж поганий зв’язок Коли зроблять диво що можна легко дозвонитися.Просто вони в таких ситуаціях не були.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button