Новини

В Україні назвали кращого мобільного оператора для роботи та бізнесу

Майже півмільйона українців працюють віддалено, використовуючи для цього мобільний зв’язок. Стало відомо, які вимоги вони до нього висувають.


В Україні не менше 480 000 чоловік працюють в режимі фріланса, обслуговуючи близько 170 000 замовників. Залишатися на зв’язку їм дозволяє мобільний зв’язок, і біржа фріланса Freelancehunt з’ясувала, скільки сім-карт у таких працівників, якого оператора воліють і чому хочуть його змінити.

Майже 57% фрілансерів і 48% замовників використовують тільки одну SIM-карту. Дві картки мають 38% фрілансерів і 42% замовників. Необхідність використовувати більше однієї SIM-карти частіше пояснюють бажанням розділити зв’язок на робочий та особистий. Також кілька карток дозволяють економити на зв’язку, використовуючи безкоштовні дзвінки в середині мережі.

Оператор для роботиОсновні використовувані оператори – Київстар, Vodafone і lifecell. Інтертелеком використовує 2,5% фрілансерів і їх замовників.

Оператор для роботиБільшість респондентів називають своїм основним оператором Київстар. Експерти пояснюють це наявністю відповідних корпоративних пакетів для бізнесу. Приблизно 5% опитаних відповіли, що для них всі оператори рівноцінні.

Оператор для роботиПослуга MNP – переходу до іншого оператора зі збереженням телефонного номера – поки не користується великою популярністю у віддалених працівників і їхніх роботодавців. Лише 0,6% серед фрілансерів і 1,65% серед замовників перейшли до іншого оператора. Експерти пояснюють це тим, що в країнах з високим рівнем покриття абонентів, відхід від оператора з заміною номера зазвичай не популярний. В Україні покриття абонентів становить 130%: на кожного жителя, включаючи новонароджених, припадає 1,3 телефонні номери.

Оператор для роботи

Основною причиною для зміни оператора фрілансери називають його тарифну політику. На другому і третьому місцях – якість покриття і швидкість передачі даних. Серед замовників картина така ж, тільки для них важливіша якість обслуговування абонентів, ніж швидкість зв’язку.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button