Новини

Apple готує зразу 4 iPhone 12: нас чекають OLED екрани та 5G

Компанія Apple зважилася на кардинальні зміни у ставленні своєї стратегії з випуску смартфонів. Про це розповів аналітик Саміка Чаттерджі (Samik Chatterjee) з JPMorgan.


За даними джерела, з 2021 року Apple змінить своєї традиції представляти нову лінійку iPhone один раз на рік. Замість цього нас чекають дві новинки в першій половині року і дві у другій.

Це дозволить Apple краще конкурувати з суперниками на ринку, які випускають нові смартфони круглий рік, а також згладити потенційні помилки, оскільки можна буде міняти дизайн частіше. 

Що стосується 2020 року, то і тут Чаттерджі прогнозує сюрпризи. Якщо інші аналітики віщували тільки три моделі наступної осені, то за даними Чаттерджі, у вересні нас чекає відразу чотири iPhone. Причому всі вони отримають панелі OLED і підтримку стільникових мереж п’ятого покоління 5G. 

Очікуються дві молодші моделі iPhone 12 діагоналлю 5,4 і 6,1 дюйма і з подвійними камерами. Дві старші моделі iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max отримають екрани діагоналлю 6,1 і 6,7 дюйма, а також потрійні камери з підтримкою 3D-сканування оточення і розширеними можливостями роботи з доповненою реальністю. Що стосується підтримки 5G, то старші отримають підтримку частот mmWave, а молодші будуть обмежені діапазоном частот нижче 6 ГГц.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button