Новини

Apple починає виробництво бюджетного iPhone SE2

Обговорення
iPhone SE 2

У Мережі з’явилися нові подробиці про перспективний смартфон iPhone SE 2. Як повідомив інформований китайський інсайдер, Apple почне затоварювати склади новинкою вже в грудні. Це означає, що смартфон повинен бути запущений у виробництво в самий найближчий час. Хоча раніше вважалося, що масовий випуск iPhone SE 2 почнеться не раніше лютого наступного року.


Крім цього, інсайдер підтвердив застосування в iPhone SE 2 топової однокристальної системи Apple A13 – така ж використовується в iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Очікується, що вартість iPhone SE 2 в Китаї не вийде за межі 3000 юанів, тобто вона не перевищить позначку в $ 420.

iPhone SE 2

Щодо термінів випуску перспективної новинки, то нових даних немає. Раніше говорилося про старт продажів в березні. Але раз виробництво стартує вже дуже скоро, то і продажу можуть початися раніше. Наприклад, в лютому.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy S11 зможе знімати в темряві

В минуле

Xiaomi Mi 10T вперше показали наживо

В майбутнє

Також буде цікаво