Новини

Microsoft Surface Pro 7 та Laptop 3: чого чекати в жовтні

2 жовтня компанія Microsoft представить кілька нових продуктів, включаючи і лінійку планшетів нового покоління Surface. Завдяки виданню Windowsarea, стали відомі деякі специфікації прийдешніх новинок.

Microsoft Surface Pro 7

Відповідно до джерела, всі версії Microsoft Surface Pro 7 матимуть вбудований LTE-модем. Деякі пристрої будуть базуватися на процесорах Intel Core 10-го покоління, а інші – на 7-нм Qualcomm Snapdragon 8cx. Відзначається, що DisplayPort буде замінений портом USB-C. Але, оскільки Surface Connect залишиться на борту, новий порт не підтримуватиме стандарт Thunderbolt 3.

Microsoft Surface Laptop 3

У Microsoft Surface Laptop 3 виробник позбудеться від застарілого інтерфейсу Surface Connect. Всі моделі будуть поставлятися з портами USB-C і USB-A.

Згідно Windowsarea, Surface Laptop 3 буде укладено в повністю алюмінієвий корпус, без штучної замші. Комерційна версія також повинна включати змінний SDD. Також буде доступна золота версія Surface Laptop. І наостанок: очікувати AMD-версію ноутбука не варто – Microsoft відмовиться від процесорів цієї компанії в своїх фірмових лептопах.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button