Київстар запустив два безліміти за рекордною ціною

Зараз на головній

Київстар – оператор, який давно вже став найбільшим в Україні за площею покриття і числу абонентів. Проте, спочивати на лаврах компанія не збирається. У неї вже є безліч тарифних планів на будь-який смак – як бюджетних, так і досить дорогих, але таких, що при цьому включають величезний пакет послуг. Але тим не менш, завжди з’являються нові пропозиції – часом вони неймовірно щедрі! Одну з таких нових пропозицій ми зараз і розглянемо.


Два безліміти: ідеальний тариф від Київстар

Новий київстарівський тарифний план досить дешевий, що незвично для оператора. Зазвичай його послуги хоч і якісні, але досить дорогі. Але тут ви всього за сімдесят п’ять гривень на місяць отримуєте величезний пакет послуг, практично безпрецедентний за таку ціну. В тариф входить наступне:

  • Два безліміти – на розмови всередині мережі та на інтернет
  • Сто хвилин на дзвінки іншим операторам, а також на стаціонарні телефони
  • Ряд додаткових послуг для зв’язку та Інтернету, які можна підключити за невелику плату, наприклад, захисний додаток StarGuard для вашого смартфона.

Ця тарифна пропозиція – справжня бомба на ринку мобільних послуг. Ніякі «бюджетні» тарифи від інших українських операторів і поруч не стояли. Так, звичайно, є пропозиції набагато дешевші, але в них і послуг досить мало. Тут же ви отримуєте універсальний тариф, однаково корисний як для тих, хто в основному користується Інтернетом, так і для тих, кому треба багато дзвонити.

Область дії тарифного плану і як його підключити

Єдиний мінус тарифного плану «Дайте ще!» – він регіональний, тобто не на всій території нашої країни його можна підключити. Пропозиція НЕ діє на території Західної України, крім Закарпаття та Івано-Франківщини, а також Луцька з двома районами Волині. Не вдасться підключитися і киянам. Зате в центрі і на сході нашої країни – запросто. Повну територію дії можна подивитися на сайті Київстар, на сторінці, присвяченій тарифному плану.

Якщо ви потрапляєте в зону дії «Дайте ще», то можете перейти на цей тариф з будь-якого з тарифних планів Київстару. Для цього зателефонуйте за коротким номером 477 * 1. Вам скажуть, що необхідно зробити, а після виконання процедури вам прийде СМС-повідомлення про успішну зміну тарифного плану.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей