Новини

Київстар запустив два безліміти за рекордною ціною

Київстар – оператор, який давно вже став найбільшим в Україні за площею покриття і числу абонентів. Проте, спочивати на лаврах компанія не збирається. У неї вже є безліч тарифних планів на будь-який смак – як бюджетних, так і досить дорогих, але таких, що при цьому включають величезний пакет послуг. Але тим не менш, завжди з’являються нові пропозиції – часом вони неймовірно щедрі! Одну з таких нових пропозицій ми зараз і розглянемо.


Два безліміти: ідеальний тариф від Київстар

Новий київстарівський тарифний план досить дешевий, що незвично для оператора. Зазвичай його послуги хоч і якісні, але досить дорогі. Але тут ви всього за сімдесят п’ять гривень на місяць отримуєте величезний пакет послуг, практично безпрецедентний за таку ціну. В тариф входить наступне:

  • Два безліміти – на розмови всередині мережі та на інтернет
  • Сто хвилин на дзвінки іншим операторам, а також на стаціонарні телефони
  • Ряд додаткових послуг для зв’язку та Інтернету, які можна підключити за невелику плату, наприклад, захисний додаток StarGuard для вашого смартфона.

Ця тарифна пропозиція – справжня бомба на ринку мобільних послуг. Ніякі «бюджетні» тарифи від інших українських операторів і поруч не стояли. Так, звичайно, є пропозиції набагато дешевші, але в них і послуг досить мало. Тут же ви отримуєте універсальний тариф, однаково корисний як для тих, хто в основному користується Інтернетом, так і для тих, кому треба багато дзвонити.

Область дії тарифного плану і як його підключити

Єдиний мінус тарифного плану «Дайте ще!» – він регіональний, тобто не на всій території нашої країни його можна підключити. Пропозиція НЕ діє на території Західної України, крім Закарпаття та Івано-Франківщини, а також Луцька з двома районами Волині. Не вдасться підключитися і киянам. Зате в центрі і на сході нашої країни – запросто. Повну територію дії можна подивитися на сайті Київстар, на сторінці, присвяченій тарифному плану.

Якщо ви потрапляєте в зону дії «Дайте ще», то можете перейти на цей тариф з будь-якого з тарифних планів Київстару. Для цього зателефонуйте за коротким номером 477 * 1. Вам скажуть, що необхідно зробити, а після виконання процедури вам прийде СМС-повідомлення про успішну зміну тарифного плану.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

2 Comments

  1. Я живу в центре Украины, как не странно этот тариф у нас не действует. Гореть тем кто создаёт региональные тарифные планы, в тот момент как кто-то за доступную сумму пользуется услугами за которые другие должны карманы выворачивать ещё и на жыдовском честном пользовании интернета. Разве мы не люди, разве мы не на Украине живём? Скоро на каждую улицу, на каждый двор будет свой тарифный план, у кого проводной интернет тем за мало, много будет, а тем у кого нет проводного интернета тем почти ничего за дорого.

  2. Київстар-наїб…лово ще те- самостійно міняє тарифи, списує на неіснуючі витрати кошти ,підключає самостійно нахнепотрібні фішки.останнє що було- заказав номер-300 грн. Прийшов в відділ кс- ок. Платіть 300 + 300 на рахунок щоб розблокувати сімку?! Серйозно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button