Новини

Новий додаток Gmail для Android та iOS повністю змінює формат пошти

Обговорення
Gmail

Раніше Google анонсувала підтримку динамічних листів в веб-версії Gmail, а тепер ця функція заявлена ​​і для мобільних пристроїв. Це нововведення помітно розширює формат електронної пошти, забезпечуючи набагато більше можливостей в передачі контенту і взаємодії з ним.


В основі динамічних листів лежить технологія прискорених мобільних сторінок Accelerated Mobile Pages (AMP). Суть нововведення полягає в можливості взаємодії з контентом прямо всередині електронної пошти. Іншими словами, замість звичайного листа з текстом і картинками ви отримуєте спрощену веб-сторінку.

Наприклад, прямо всередині такого динамічного листи можна оформити замовлення з інтернет-магазину, додати подію в календар, керувати підпискою на онлайн-сервіс, відповідати на коментарі та багато іншого. Все це відбувається без необхідності переходу на інші сторінки і сайти, як це було зі звичайними листами. Крім того, вміст листа може оновлюватися в режимі реального часу. Так, в листі від інтернет-магазину може постійно відображатися актуальний статус доставки замовлення. Нову функцію вже почали використовувати Booking, Doodle, Freshworks, OYO Rooms, Pinterest та інші компанії.

Динамічні листи в Gmail тепер доступні в мобільному клієнті для Android і iOS . 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vivo U20 – цікавий бюджетник на Snapdragon 675

В минуле

Samsung готує смартфон, який повинен “розірвати” ринок наступного року

В майбутнє

Також буде цікаво