Новини

Xiaomi Mi Band 5: експерти назвали головні переваги браслету

Спортивні браслети з кожним днем ​​стають все більш популярними в усьому світі, а купують їх все частіше і частіше жителі України, Європи, Індії, Китаю і навіть США. Попит на такого роду наручні пристрої зростає з рекордною швидкістю, а відбувається це в міру розширення їх функціональних можливостей і, крім того, у міру зниження їх вартості. Уже в кінці цього року в продаж надійде такий електронний пристрій, як Xiaomi Mi Band 5. Він запропонує всім покупцям масу різних особливостей, про які стало відомо.

Розробка цього наручного гаджета вже почалася, а стартувала вона буквально на днях. Спочатку планувалося приступити до цього лише на початку осені, але китайська корпорація вирішила не чекати, адже запущений в продаж Mi Band 4 зараз користується дуже великим попитом з боку покупців. Очікується, що фітнес-трекер наступного покоління анонсують вже в грудні 2019 року. Так, до цього самого вже зовсім небагато часу, і вже зараз можна поміркувати над тим, чим всіх покупців зможе порадувати така новинка, як Xiaomi Mi Band 5. Вона, як і всі її попередники, буде коштувати всього 169 юанів, що становить всього 800 гривень.

Xiaomi Mi Band 5

Відомо, що Xiaomi Mi Band 5 оснащений 1,2-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління, тобто в порівнянні з нинішнім трекером дисплей став відчутно більшим, а значить і користуватися ним виявиться зручніше. Крім того, ремінець браслета нарешті отримає надійну застібку, як в смарт-годинниках, за рахунок чого наручний гаджет виявиться неможливо втратити. Зараз таке можуть запропонувати тільки ремінці від сторонніх компаній, якість яких викликає питання. Головним же нововведенням спортивного браслета зразка кінця 2019 року року виявиться можливість проводити ехокардіографію, тобто робити ЕКГ серця для виявлення різних захворювань.

Xiaomi Mi Band 5

Можливість робити ЕКГ зараз є в смарт-годинниках Apple Watch Series 4 і в деяких інших, проте широкого поширення така функція поки що не отримала, тоді як в спортивних браслета її так і зовсім взагалі немає. Також Xiaomi Mi Band 5 за рахунок спеціальних датчиків на тильній частині корпусу зможе визначати рівень води в організмі і, крім того, рівень стресу. На основі цих відомостей, а також багатьох інших, браслета зможе давати персональні рекомендації, які стануть ще однією унікальною особливістю. Вони будуть грунтуватися на технології машинного навчання і ШІ, тому чим довше і частіше користувач буде використовувати цей гаджет, тим краще і точніше він зможе працювати.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button