Новини

Xiaomi Mi Band 4 отримає сильного конкурента у вигляді розумного годинника

Минулого тижня компанія Blackview презентувала новітній розумний годинник BV-SW02 з безліччю привабливих функцій. Вже 23 грудня відбудеться старт продажів новинки за сміховинно низькою ціною – $ 39,99 (або 942 гривні). Вже зараз можна додати їх у кошик, щоб не пропустити знижку в день старту продажів.


Розумний годинник Blackview BV-SW02
Розумний годинник Blackview BV-SW02

Новинка припаде до смаку як любителям активного способу життя, так і звичайним користувачам, які шукають близький до класики дизайн. Годинник може заміряти частоту пульсу, кількість спалених калорій, а 12 спортивних режимів допоможуть поліпшити результати тренувань. На додаток до цього, годинник водостійкий при тиску до 5 атмосфер і глибині до 50 метрів.

Blackview BV-SW02
Blackview BV-SW02

З іншого боку, як і будь-які інші розумні годинники, BV-SW02 зможе сповістити про дзвінки, повідомлення, події в календарі та додатках, а також дозволять відхилити незручний вхідний дзвінок. Синхронізація з телефоном дозволить завантажувати в годинник інформацію про погоду. Якщо не знімати годинник на ніч, то з ранку можна вивчити якість сну і рекомендації щодо його поліпшення.

Крім того, важливою перевагою девайсу є видатна автономність на рівні 15 днів, яка дозволить не турбуватися про рівень батареї на регулярній основі, а круглий 1,3 TFT-LCD дисплей запропонує чітке візуальне сприйняття інформації завдяки 4 стилям відображення. Нарешті, додатковий помаранчевий ремінець, що йде в комплекті до основного чорного дозволить виразити себе і забезпечить комфортне носіння кожен день.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button