Новини

Windows 11 – що нового і коли можна буде встановити

Ми вже звикли, що в середньому компанія Microsoft випускає нові версії Windows приблизно раз в три-п’ять років. Були, звичайно, повні провали на кшталт Windows Me, яка була актуальною менше року і забулася, як страшний сон. Була і Windows XP, що зберігала актуальність все нульові. Але в середньому закономірність саме така. Актуальна на сьогодні десята «вінда» вийшла влітку 2015 року, отже, скоро можна чекати одинадцяту.


Що чекає нас в новій Windows?

Microsoft вже пообіцяла зробити найдосконалішу систему з усіх, які коли-небудь виходили. Так, у неї буде модульна структура Windows Core, завдяки якій одну і ту ж ОС можна буде встановити і на комп’ютер, і на планшет, і навіть на серверну машину. Очікується також, що буде підвищено рівень безпеки: на всі дії, які можуть так чи інакше вплинути на працездатність системи, кожен додаток матиме отримати окремий дозвіл. Фонових процесів стане менше, що дозволить зменшити навантаження на процесор і, що особливо важливо для ноутбуків – витрата батареї.

Відомо також, що у Windows 11 буде новий користувацький інтерфейс, що значно відрізняється від того, до якого звикли за кілька років з «десяткою». В першу чергу, інтерфейс для всіх вбудованих в операційну систему додатків стане єдиним, як в світлі часи до сьомої «вінди» включно. Це дозволить вбити двох зайців. По-перше, вам буде простіше звикнути до нової ОС. По-друге, позбавлення від непотрібних «свистків» дозволить економніше витрачати пам’ять на слабких машинах.

Головна проблема нині актуальної десятої «вінди» – її поновлення. Якщо під час їх установки що-небудь піде не так, може перестати працювати вся система. В одинадцятій версії Windows компанія Microsoft пообіцяла подолати цю проблему. Буде змінений сам механізм установки оновлень. При цьому, навіть якщо щось піде не так, ви можете всього одним натисненням кнопки повернутися до попередніх, робочим налаштувань, і заборонити ставити чергове оновлення, поки не усунете проблему, яка призводить до непрацездатності системи.

В цілому, очікується, що одинадцята версія «вінди» буде більш працездатною і стабільною, ніж десята. Також на неї покладають великі надії користувачі, яких дратує занадто строкате оформлення нових операційних систем. Реліз системи, за чутками, запланований на осінь наступного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button