Новини

Нова версія Xiaomi Mi Band виходить вже завтра

Китайська компанія Xiaomi, яка вже заслужила всесвітню популярність на ринку гаджетів, регулярно проводить презентації нових продуктів. Черговий такий захід відбудеться 21 листопада, тобто вже завтра. Очікується, що на ньому нам представлять велику кількість новинок, які незабаром вийдуть в продаж. Однією з найцікавіших буде, без сумніву, новий фітнес-браслет з лінійки Mi Band. Попередні такі пристрої виявилися досить популярними, і безліч шанувальників по всьому світу чекали оновлення модельного ряду.

Що відомо про новий пристрій

Поки презентація не відбулася, інформації про чергову моделі Mi Band небагато. Так, в тізері, який опублікований офіційним індійським філією компанії в їх твіттер-акаунті, зустрічаються символи «3i». Швидше за все, нова модель отримає назву Mi Band 3i і стане вдосконаленою версією популярного фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 3.

Про те, як буде виглядати девайс, ми можемо скласти уявлення по картинці, опублікованій на сайті runwithmi.com. Там видно, що у нього довгий витягнутий екран і монохромний корпус, як і у Xiaomi Mi Band 3. Це вже звичний і, головне, дуже вдалий зовнішній вигляд, так що навряд чи компанія вирішить «винайти велосипед» і переробляти його. Навіщо?

 

Xiaomi Mi Band 4

Судячи з усього, нова модель 3i позбудеться кольорового OLED-дисплея, який був у Xiaomi Mi Band 3. При цьому очікується, що у неї буде набагато більше програм з відстеження тренувань і фізичної активності, а це, як не крути, і є головна функція фітнес-браслета. Зовнішні “красивості” і спеціальні програми – не головне в подібних пристроях. Існує безліч людей, яким не потрібно величезна кількість крутих функцій. Їх влаштує звичайний аксесуар, який добре виконує своє основне призначення, і за порівняно невелику ціну. Приємно розуміти, що компанія Xiaomi йде назустріч таким людям.

Що стосується ціни, то вона очікується в районі 1500 індійських рупій (близько п’ятисот гривень). Це дуже дешево за ідеальну якість від одного з кращих світових виробників. Не зовсім зрозуміло, чи з’явиться Xiaomi Mi Band 3i на прилавках українських магазинів побутової техніки, або ж йому судилося стати новинкою, призначеної виключно для ринку Індії та інших країн Південно-Східної Азії. Будемо все-таки сподіватися, що в нашій країні його теж можна буде купити.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button