Новини

OnePlus 8 Pro: дві версії смартфона на нових зображеннях

Хоча OnePlus анонсувала лінійку OnePlus 7T тільки в минулому місяці, наступний флагман OnePlus вже знаходиться в розробці. Останній витік стався на сайті TrueTech, який виклав якісні ескізи OnePlus 8 Pro.


В цілому смартфон нагадує злегка змінений OnePlus 7 Pro. Потрійна камера розташована аналогічним чином, але у неї є парочка доповнень. Круглий виріз зліва від верхнього модуля призначений для часопролітної камери. Трохи нижче знаходиться отвір для лазерного помічника системи автоматичного фокусування.

OnePlus 8 Pro

Згідно з цими ескізами, в розробці знаходяться два прототипи OnePlus 8 Pro. Перший оснащений одинарною фронтальною камерою, тоді як у другого в селфі-камері відразу два датчика зображення.

Рендери, які з’явилися в Мережі не так давно, демонстрували нам одинарну камеру, врізану в активну область дисплея, проте на момент виходу все може змінитися. Швидше за все, одинарна камера дістанеться OnePlus 8, а OnePlus 8 Pro отримає здвоєну.

OnePlus 8 Pro

Презентація OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro очікується не раніше травня наступного року. Новинки повинні отримати сучасну начинку і екран з частотою оновлення 120 Гц.

Back to top button