Hardnews

Яблучне оновлення: якою буде фронтальна камера iPhone 14 та чи змінить вона індустрію селфі

Оскільки весь світ з нетерпінням чекає на новинку, чутки про оновлення iPhone 14 ширяться все частіше, а інсайдери дають власні прогнози. Наприклад, Міг-Чи-Куо вважає, що важливі оновлення стосуватимуться фронтальної камери нового смартфона.


В Apple планують додати модуль автоматичного фокусування на фронтальній камері від виробників Genius і Cowell. Ще одним важливим моментом стане застосування 6-лінзової оптики замість 5-лінзової. До того ж зменшиться значення діафрагми для фронтальної камери, воно складе f/1.9. Це означає, що за умов дефіциту освітлення селфі з iPhone 14 будуть світліші та природніші.

Об’єктив основної камери також буде модернізовано – він отримає роздільну здатність у 48 Мп та один чи два допоміжні об’єктиви в залежності від конфігурації. Над розробкою об’єктивів працюють інженери компаній Genius і Largan. До цього року суттєве оновлення можливостей фронтальної камери відбулось у 2019 році у моделі iPhone 11.

iPhone 14 буде презентовано орієнтовно в вересні, в лінійку включать чотири конфігурації смартфонів: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. З точки зору дизайну тильна сторона телефону майже не зазнає змін, проте на передній панелі замість фірмової моноброви варто чекати охайні вирізи в старших моделях iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. При цьому зовнішність iPhone 14 Max та iPhone 14 з боку дисплею залишиться без змін.

Молодші новинки імовірно працюватимуть на процесорах Apple A15, а флагманські моделі отримають найсучасніший чіпсет Apple A16. Смартфон випускатимуть з обсягом пам’яті від 128 ГБ, оперативної пам’яті заплановано 6 ГБ, в якості операційної системи буде встановлено нову версію iOS 16. Все вказує на те, що дисплей смартфонів матиме адаптивну частоту оновлення кадрів, що дозволить використовувати заряд батареї більш помірно.

Back to top button