Hardnews

Українцям пояснили, чому горять смартфони

Смартфон горить

Яких правил потрібно дотримуватися, щоб не спалити свій смартфон, розповів GSMinfo старший доцент кафедри Кібернетики ЧНУ ім. Федьковича Юрій  Кузьменко.


Неправильно підібраний блок живлення може стати причиною виходу смартфона з ладу і навіть його загоряння, розповів Юрій Сергій Кузьменко. В інтерв’ю GSMinfo він зазначив, що купуючи пристрій для зарядки, потрібно пам’ятати про технічні характеристики свого гаджета. Не варто захоплюватися зарядними пристроями з дуже великою потужністю, застеріг експерт.

“Стандартний адаптер живлення для зарядки має на виході 5 вольт і 1,5 ампера. Також є адаптери з технологією quick charge (швидка зарядка, – ред.), Але тут слід враховувати, що підвищена потужність споживання повинна підтримуватися і на самому пристрої, що заряджається. Треба ознайомитися з технічними характеристиками смартфона і не подавати більше, ніж треба, потужності. В кращому випадку подібна самодіяльність призведе до вигоряння акумулятора, а в гіршому – до займання самого пристрою “, – розповів фахівець.

Щоб акумулятор смартфона прослужив довше, потрібно не тільки уникати надто потужних адаптерів живлення, але і правильно використовувати переносні зарядні пристрої.

“У Китаї роблять такі зовнішні акумулятори, де є два виходи. Користувач дивиться, що на одному пристрої є вихід на 5 вольт і на 10 вольт, він думає, що 10 швидше заряджає і туди встромляє шнур. В результаті десь через рік використання акумулятор на смартфоні втрачає свою ємність. втрачає він її значно швидше, ніж при зарядці від 5 вольт “, – пояснив Сергій Кузьменко.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо, як оператори обирають місце для стільникової вишки

В минуле

Створено додаток модної соцмережі Clubhouse для Android

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle