Новини

Xiaomi Mi 10T вперше на реальній фотографії

Обговорення
Xiaomi Mi 10T

Важко пояснити, чому невипущені смартфони в Китаї найчастіше помічають в метро, ​​але факт залишається фактом: саме в підземці Піднебесної найреальніше зловити в об’єктив прототип або передсерійний зразок перспективної моделі. Не минула ця доля і Xiaomi Mi 10T (Redmi K30 в китаї).


Спочатку користувач, який опублікував фото в Twitter, сумнівався в походженні моделі на фото: наявність здвоєною фронтальної камери вказувало або на Honor V30, або на Xiaomi Mi 10T. Але в моделі Honor система фронтальної камери знаходиться зліва, а тут – справа. І якщо це тільки не Samsung Galaxy Note10 (що очевидно), то інших варіантів немає – на знімку Xiaomi Mi 10T.

Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T

Що-небудь конкретне сказати про смартфон складно. Через чохол навіть товщину корпуса толком не оцінити. Але добре видно, що дисплею віддана фронтальна панель майже цілком.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi TV: розумні телевізори виявились розумнішими ніж очікувалось

В минуле

Як зашвидко зламається гнучка Motorola RAZR: відповідь виробника

В майбутнє

Також буде цікаво