Новини

Стало відомо коли Harmony OS остаточно замінить Android

З тих пір, як Huawei була занесена урядом США в чорний список, китайський виробник розглядає можливість заміни в своїх гаджетах операційної системи Android.

За словами віце-президента Huawei Вінсента Панга (Vincent Pang), власне програмне забезпечення Harmony OS буде готове для смартфонів в найближчі шість-дев’ять місяців .

Harmony OS була анонсована в серпні цього року. Операційна система позиціонувалася як програмна платформа для різних типів електроніки, від телевізорів до «розумних» годинників і пристроїв Інтернету речей.

HarmonyOS

Виробник вже випустив кілька телевізорів, які працюють на ОС Harmony, включаючи Vision, Honor Vision і Honor Vision Pro. Однак Huawei сподівалася, що в своїх смартфонах в майбутньому зможе використовувати Android від Google.

Після не надто вдалого запуску лінійки Huawei Mate 30, яка вийшла без підтримки сервісів Google, китайський виробник вирішив не чекати коли американським компаніям буде дозволено продавати свою продукцію Huawei. Як стверджує Вінсент Панг, Harmony OS НЕ буде заміною Android – це і є наступне покоління Android.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button