Новини

MIUI 11 буде відповідати на дзвінки замість вас

Обговорення
MIUI 11

Компанія Xiaomi тестує нову, і досить несподівану функцію, яка буде реалізована в прошивці MIUI 11. Сенс її зводиться до того, що на голосові виклики відповідатиме розумний помічник, але під контролем самого користувача.


У загальних рисах функція виглядає так. Спочатку користувач активує в меню саму можливість.

MIUI 11

Потім, коли на смартфон надходить дзвінок, на екрані з’явиться горизонтальний перемикач, зсунувши який, користувач віддає пріоритет на відповідь розумному помічнику.

MIUI 11

Той переводить голосовий запит абонента в текст і пропонує свої ж варіанти текстової відповіді. Після того, як користувач вибере відповідний варіант, розумний помічник голосом відповість абоненту.

Загалом, функція являє собою якесь поєднання голосових викликів, голосових і текстових повідомлень. Наскільки вона здасться зручною – покаже час.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8 Pro зі смарагдовою панеллю на новому фото

В минуле

Samsung Galaxy Note10 отримав перший великий апдейт

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.