Новини

Sony PlayStation 5 та GTA 6 на нових фото та відео

Німецька мережа магазинів електроніки Media Markt опублікувала відеоролик, в якому показані тривимірні моделі ігрової консолі Sony PlayStation 5 і контролерів DualShock 5.

Sony PlayStation 5 буде офіційно представлена ​​на початку наступного року, а в продаж пристрій надійде, орієнтовно, в грудня 2020.

Японська компанія вже поділилася деякими подробицями про розроблювану консоль PlayStation 5, проте остаточний її дизайн поки тримається в секреті. Ми вже бачили, як виглядає комплект PlayStation 5 Dev Kit, призначений для розробників ігор, проте як буде виглядати фінальна призначена для користувача версія пристрою, точно невідомо.

Sony PlayStation 5

Це не заважає німецькому магазину Media Markt фантазувати на тему того, як можуть виглядати PlayStation 5, а також нові фірмові геймпади DualShock 5.

Sony PlayStation 5

PlayStation 5 буде підтримувати розширення 8K, трасування променів і інші сучасні технології. Цілком можливо, крім вбудованого твердотільного накопичувача для приставки буде доступна розширювана пам’ять, теж на SSD .

DualShock 5

Нещодавно Sony натякнула, що одночасно з PlayStation 5 буде запущений новий геймпад Sony DualShock 5. Оновлений контролер отримає адаптивні тригери, які запропонують геймерам набагато більш точний зворотний зв’язок. У ролику передбачається, що геймпад буде оснащений екраном.

Стартова ціна PlayStation 5 очікується в районі 500 євро.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button