Новини

Пам’ять PlayStation 5 можна буде розширити за допомогою картриджів

Вчора стало відомо про те, що Sony Interactive Entertainment запатентувала картридж для невідомої ігрової консолі PlayStation, однак ресурс Letsgodigital вважає інакше.

Джерело стверджує, що цей картридж буде призначений для ігрової консолі PlayStation 5, а тепер найцікавіше: цей картридж може виступати не фізичним носієм для ігор, а по суті зовнішнім твердотілим накопичувачем для нової консолі.

PlayStation 5

Згідно з офіційною інформацією, яку вже підтвердили в Sony, PlayStation 5 отримає оптичний привід Blu-ray, який буде підтримувати диски об’ємом до 100 ГБ. І, відверто кажучи, для ігрового картриджа він занадто великий. Це в епоху 8- і 16-бітних консолей вони були такими.

Більше схоже, що всередині цього корпусу розташований твердотільний накопичувач. Використовуючи таку пам’ять, базову версію Sony PlayStation 5 можна випустити на ринок за більш доступною ціною. Свого часу висока ціна PlayStation 3, яка відсвяткувала вчора 13-річчя, не дозволила консолі зайняти домінуюче становище на ринку, що вдалося виправити в PS4.

PlayStation 5

Що стосується ціни на нову PlayStation 5, то називається діапазон від 500 до 850 євро. Sony вже вказала, що PS5 отримає розумну ціну, враховуючи її специфікації. Якщо використовувати таку пам’ять, то ціна дійсно може початися з прийнятних 500 євро.

LetsGoDigital створив кілька рендерів з зовнішніми твердотільними накопичувачами для PlayStation ємністю 1, 2 і 3 ТБ.

Джерело: Letsgodigital


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button