Новини

Xiaomi Mi 10: 108 Мп, Snapdragon 865, 90 Гц та доступна ціна

Компанія Xiaomi днями фактично підтвердила розробку смартфона Xiaomi Mi 10, а також дала надію користувачам на те, що в ньому буде встановлений екран з підвищеною частотою оновлення картинки.

Тепер же джерела підтверджують, що екран Xiaomi Mi 10 буде мати роздільну здатність 2K і частоту оновлення картинки 90 Гц, яка буде стандартом для більшості сучасних смартфонів вже в наступному році.

Основна камера отримає чотири датчика зображення роздільною здатністю 48, 12, 16 і 5 Мп, хоча в це практично не віриться. Новинка майже напевно запозичить 108-мегапіксельний датчик зображення у Xiaomi Mi Note 10. Передній камері приписують датчик зображення роздільною здатністю 20 Мп.

Xiaomi камерафон

Повідомляється, що смартфон буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865, він буде доступний у версіях з 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті або ж з 12/512 ГБ пам’яті.

Сканер відбитків пальців буде підекранним і зможе розпізнавати відбитки по всій площі екрану, також смартфон отримає швидку бездротову зарядку, розпізнавання користувачів по обличчю, NFC і інший набір флагманських функцій.

Презентація Xiaomi Mi 10 очікується в першому кварталі наступного року, ціна буде починатися з позначки 570 доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button