Новини

Xiaomi різко опустила ціну на свій мало не найпопулярніший смартфон

Обговорення
Xiaomi Mi 9T Pro

Компанія Xiaomi повідомила про те, що сьогодні ціна на смартфон Redmi K20 Pro (в Україні Xiaomi Mi 9T Pro) в самій максимальній комплектації знижена до дуже привабливою позначки.


Сьогодні в честь Дня холостяків в Китаї ціна смартфона Redmi K20 Pro, який оснащений 8 ГБ оперативної і 512 ГБ незалежної флеш-пам’яті, становить 340 доларів.

Redmi K20 і Redmi K20 Pro представили навесні цього року , новинки виділялися на тлі конкурентів безрамковим дизайном і висувною фронтальною камерою.

Xiaomi Mi 9T Pro

Наступник цього смартфона, який отримає назву Redmi K30, згідно з деякими чутками, може бути представлений вже в листопаді. Глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) заявив, що цей смартфон підірве ринок. Імовірно, він стане найдешевшим на ринку смартфоном з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi готує дійсно унікальний смартфон з неймовірною камерою

В минуле

Стартували продажі бюджетного “вбивці” Apple Watch від Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.