Google Pixel 4 XL та iPhone 11
Обговорення

Канал PhoneBuff виділяється серед інших подібних тим, що проводить тести смартфонів за допомогою роботизованих маніпуляторів, що дозволяє більш точно оцінювати швидкість роботи пристроїв.


Новий тест джерела пов’язаний не з продуктивністю, а з автономністю. І в даному випадку підхід PhoneBuff також вельми логічний: смартфони підлягають тестуються в різних додатках і навіть просто в режимі очікування.

У черговому раунді зійшлися Google Pixel 4 XL і iPhone 11. Перший, нагадаємо, має акумулятор ємністю 3700 мА · год, другий – 3110 мА · год, але через абсолютно різні операційні системе порівняння цифр в даному випадку марне.

Як бачимо, флагман Google відключився раніше, але результати в цілому схожі: 23 години і 43 хвилини у Pixel 4 XL і рівно на одну годину більше у iPhone 11. При цьому екран у першого був активний 7 годин і 43 хвилини, а у другого – на годину довше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Blackview BV9800 надходить у продаж: камера на 48-Мп, NFC та тепловізор

В минуле

Розкрито характеристики майбутніх смартфонів Samsung Galaxy S11

В майбутнє

Також буде цікаво