Новини

Sony: PlayStation 5 найпростіша консоль в історії компанії

Генеральний директор Sony Interactive Entertainment Джим Райан (Jim Ryan) заявив, що майбутня PlayStation 5 є найпростішою консоллю компанії для створення ігор, на думку видавців і розробників.

«Одна річ, що робить мене особливо оптимістичним – ми чуємо від розробників і видавців, як легко їм запустити код на PlayStation 5, і це набагато перевершує будь-який досвід, який вони мали на платформах PlayStation до цього , – сказав Райан GamesIndustry.biz.

В інтерв’ю Райан також розкрив, що Sony Interactive Entertainment планує об’єднати зусилля трьох регіональних підрозділів – Японію, Європу і США – під час запуску PlayStation 5, з особливим акцентом на маркетинг. Торішня Marvel ‘Spider-Man була першою грою, яка виграла від цього підходу, і рекордно продалася на PlayStation 4.

PlayStation 5

«Це відмінна гра, і вона також стала бестселером PlayStation , – сказав він. – На відміну від розділених трьох регіональних кампаній, які часто виконуються дуже добре, але одне і те ж по суті робиться три рази, була проведена одна глобальна кампанія, задумана і виконана видатним чином » .

Джим Райан також розповів, що Sony Interactive Entertainment розглядає нові студії, які можуть приєднатися до сім’ї PlayStation.
PlayStation 5

«Ми завжди шукаємо, але ми обережні в тому, кого ми шукаємо і з ким ведемо переговори , – сказав він. – Купівля студій прямо зараз – це дуже дороге задоволення. Це, безумовно, ринок продавця. Ми можемо зробити більше в цій області, але повинні переконатися, що компанія права. Інтеграційна сторона … про яку нудно говорити, але світ усіяний ілюстраціями того, [як після придбання відбувається катастрофа] » .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button