Новини

Xiaomi готує найдешевший флагманський смартфон

Обговорення
Xiaomi Pocophone F1

З другої половини цього року різні інсайдери обіцяли випуск смартфона Pocophone 2 чи не кожен місяць. Але на дворі вже листопад, а ніяких ознак офіційно випуску очікуваної новинки немає. Проте, як пише джерело з посиланням на надійного інсайдера, Pocophone 2 не скасований.


За словами цього інсайдера, Pocophone 2 отримає дисплей IPS діагоналлю 6,4 дюйма з врізаною камерою. Варіантів пам’яті буде два, і вони зовсім не вражають уяву: 6/64 і 6/128 ГБ. А в якості апаратної платформи буде задіяна Snapdragon 855 Plus.

Можна сказати, що такі характеристики моделі не вражають, особливо на тлі сучасних флагманів. Однак тут питання в ціні. Швидше за все, розробники Pocophone 2 зроблять дуже гарну цінову пропозицію – настільки гарну, що смартфон виявиться найбільш доступною моделлю на Snapdragon 855 Plus.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 5: названа главная фишка бюджетного фитнес-трекера

В минуле

Сотовый оператор Lifecell запустил самый дешевый тарифный план за 20 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.