Новини

Названо найкрасивіший смартфон 2019-го року

Незважаючи на проблеми, які супроводжують Meizu протягом вже досить тривалого часу, компанія залишається вірною собі. В першу чергу це стосується дизайну: Meizu не пішла по шляху інших китайських вендорів з краплевидними вирізами і «бровами», а зберегла немарніюючу класику з симетричними відступами зверху і знизу, які виявилися досить тонкими, щоб бути в тренді.


Найкрасивішим смартфоном року став Meizu 16s Pro, дизайн якого, крім вище вказаного стилю компанії, доповнено скляним задником чорного, білого, смарагдового і градієнтного перламутрового кольору та потрійною вертикальною камерою з золотистим кільцем спалаху на одному з них.

Meizu 16s Pro Twilight Forest
Meizu 16s Pro Twilight Forest

Всю цю концепцію оцінили премією Swan Award 2019 за Кращий естетичний дизайн смартфона. В цьому році у Meizu було досить багато сильних конкурентів, в тому числі Huawei P30 Pro, Mi 9 Transparent Edition і багато інших. А як ви оцінюєте дизайн Meizu 16s Pro, ласкаво просимо в коментарі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

    1. Не одні! Тобто не єдині, а одні вже з не багатьох – деякі моделі Асус смартфонів (а можливо і всі) теж в класичному дизайні: Zenfon Max Pro M1 наприклад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button