Samsung Galaxy S10 Lite
Обговорення

Як відомо, компанія Samsung готує смартфон Galaxy S10 Lite, який отримає Snapdragon 855 і акумулятор ємністю 4370 мА · год.


Є припущення, що під ім’ям S10 Lite на низці ринків буде продаватися поки ще не представлений Galaxy A91, але це поки лише слухи.

Тепер же у нас є можливість поглянути на можливий дизайн майбутнього апарату. Ці ескізи взяті з патенту Samsung, а джерело припускає, що це може бути саме Galaxy S10 Lite. По крайній мірі, жодній актуальній моделі Samsung ці ескізи не відповідають.

Samsung Galaxy S10 Lite

Можна бачити, що апарат отримає екран Infinity-O, як у флагманів, але при цьому його модуль камери буде виконаний в стилістиці минулих поколінь Galaxy S. Крім того, можна бачити і вигнутий дисплей, тобто мова явно не про бюджетний смартфон. Можливо, він взагалі не буде особливо дешевше поточних представників флагманської лінійки Galaxy S.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 Pro Max в DxOMark: результати вже цього тижня

В минуле

Названы сроки развертывания 5G в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво