Новини

На популярних українських АЗС чергова зміна правил та допустимих лімітів пального

В Україні вже кілька тижнів триває гострий дефіцит пального. Його практично ніде немає, а як тільки з’являється, то до заправки одразу ж утворюється довжелезна черга. Протягом останнього місяця, кожен водій хоча б раз відстояв у черзі в середньому три години, і то заправився лише на 20 літрів, адже такий максимальний ліміт.


З третього червня правила на АЗС знову змінилися, принаймні про це вже повідомили у пресслужбі мережі WOG. Там заявили про зміну лімітів, а ще про заборону заливати пальне в каністри.

На WOG тепер можна заправитись на 40 літрів

Відтепер на даній АЗС кожен водій може заправитись на 40 літрів, але лише в бак. В каністру, як раніше, заливати пальне заборонили. Оновлення наступні:

  1. 20 літрів пального продають тим, хто розраховується готівкою або банківською карткою, і надасть номер телефону, на який зареєстрована картка Прайд.
  2. 40 літрів продадуть тим, хто продемонструє картку Прайд, або ж надасть QR-код для зчитування. Розрахунок може бути готівковим або безготівковим.
  3. 40 літрів продадуть тим, хто завчасно купив пальне у додатку WOG і розрахувався з гаманця Pride.

Це допустимі ліміти на добу, для одного автомобіля. Користуватись одразу кількома картками Прайд, і тим самим збільшувати ліміт, забороняється. Тим хто купує пальне по талонах, теж можуть продати максимум 40 літрів в один бак.

Бензовози з Польщі їдуть без черг на кордоні

Раніше повідомлялось, що на кордоні з Польщею утворили спеціальні “зелені коридори” для бензовозів, які везуть пальне в Україну. Відтак вантажівки проїжджають без черг, що дозволяє їм швидше дістатися до місця призначення. Але загалом, ситуація в Україні не надто змінилася. Бензин подекуди з’являється частіше, а от з дизелем справжня проблема. Практично всюди в доступі є лише автогаз.

Back to top button